Продукція > TDK > LTF3020T-470M-D
LTF3020T-470M-D
LTF3020T-470M-D TDK
inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 47uH 0.95ohms 0.28A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.09OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.09Ohm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 280mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 390 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF3020T-470M-D LTF3020T-470M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 390MA 1.09OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.09Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 280mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 390 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 390 mA