LTF3020T-6R8N-D
LTF3020T-6R8N-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 220MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 690mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 220MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 690mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 920 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF3020T-6R8N-D LTF3020T-6R8N-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 220MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 920 mA
товару немає в наявності
LTF3020T-6R8N-D LTF3020T-6R8N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 0.19ohms 0.69A