Продукція > TDK > LTF4022T-330M-D
LTF4022T-330M-D
LTF4022T-330M-D TDK
inductor_automotive_power_ltf4022-d_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 33uH 0.48ohms 0.52A
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 720MA 560MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 560mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 520mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 720 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF4022T-330M-D LTF4022T-330M-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf4022-d_en.pdf Description: FIXED IND 33UH 720MA 560MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 560mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 520mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 720 mA