LTF4022T-5R6N-D
LTF4022T-5R6N-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf4022-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 110 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 110 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF4022T-5R6N-D LTF4022T-5R6N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf4022-d_en.pdf Fixed Inductors 5.6uH 0.093ohms 1.2A