Продукція > TDK > LTF5022T-101MR45-D
LTF5022T-101MR45-D
LTF5022T-101MR45-D TDK
inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - LTF5022T-101MR45-D - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 530 mA, Geschirmt, 450 mA, LTF-D Series
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivitätstoleranz: 20%
Induktivität: 100µH
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - LTF5022T-101MR45-D - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 530 mA, Geschirmt, 450 mA, LTF-D Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 100µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: 20%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 1.28ohm, usEccn: EAR99, Sättigungsstrom (Isat): 450mA, RMS-Strom Irms: 530mA, Produktlänge: 6.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LTF-D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-101MR45-D LTF5022T-101MR45-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: TDK - LTF5022T-101MR45-D - Leistungsinduktivität (SMD), 100 µH, 530 mA, Geschirmt, 450 mA, LTF-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 100µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: 20%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 1.28ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 450mA
RMS-Strom Irms: 530mA
Produktlänge: 6.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LTF-D Series
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LTF5022T-101MR45-D LTF5022T-101MR45-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 100UH 530MA 1.28OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.28Ohm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 450mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
товару немає в наявності
LTF5022T-101MR45-D LTF5022T-101MR45-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Power Inductors - SMD 100uH 1.07ohms 0.45A