Продукція > TDK CORPORATION > LTF5022T-150M1R1-D
LTF5022T-150M1R1-D
LTF5022T-150M1R1-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 1.22A 240MOHM SMD
на замовлення 856 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-150M1R1-D LTF5022T-150M1R1-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.22A 240MOHM SMD
товару немає в наявності
LTF5022T-150M1R1-D LTF5022T-150M1R1-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Fixed Inductors 15uH 0.2ohms 1.15A