Продукція > TDK > LTF5022T-1R2N3R4-D
LTF5022T-1R2N3R4-D
LTF5022T-1R2N3R4-D TDK
3929691.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - LTF5022T-1R2N3R4-D - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 3.43 A, Geschirmt, 3.87 A, LTF-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Bauart der Induktivität: Geschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.031ohm
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.43A
Sättigungsstrom (Isat): 3.87A
Produktlänge: 6.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LTF-D Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 95 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - LTF5022T-1R2N3R4-D - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 3.43 A, Geschirmt, 3.87 A, LTF-D Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 2.2mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 1.2µH, Bauart der Induktivität: Geschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 30%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.031ohm, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, RMS-Strom Irms: 3.43A, Sättigungsstrom (Isat): 3.87A, Produktlänge: 6.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LTF-D Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-1R2N3R4-D LTF5022T-1R2N3R4-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 3.4A 31 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 31mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.87A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
на замовлення 419 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
LTF5022T-1R2N3R4-D LTF5022T-1R2N3R4-D Виробник : TDK 3929691.pdf Description: TDK - LTF5022T-1R2N3R4-D - Leistungsinduktivität (SMD), 1.2 µH, 3.43 A, Geschirmt, 3.87 A, LTF-D Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 2.2mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.2µH
Induktivitätstoleranz: ± 30%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.031ohm
isCanonical: N
usEccn: EAR99
RMS-Strom Irms: 3.43A
Sättigungsstrom (Isat): 3.87A
Produktlänge: 6.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LTF-D Series
productTraceability: No
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 95 шт:
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
товару немає в наявності
LTF5022T-1R2N3R4-D LTF5022T-1R2N3R4-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 0.025ohm 3.87A