Продукція > TDK > LTF5022T-220MR95-D
LTF5022T-220MR95-D
LTF5022T-220MR95-D TDK
inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 22uH 0.28ohms 0.95A
на замовлення 428 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1.02A 340MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-220MR95-D LTF5022T-220MR95-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 22UH 1.02A 340MOHM SMD
на замовлення 138 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3