Продукція > TDK CORPORATION > LTF5022T-470MR66-D
LTF5022T-470MR66-D
LTF5022T-470MR66-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 710MA 700MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 700mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 660mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
на замовлення 766 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 710MA 700MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 700mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 660mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-470MR66-D LTF5022T-470MR66-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 47UH 710MA 700MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
товару немає в наявності
LTF5022T-470MR66-D LTF5022T-470MR66-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Power Inductors - SMD 47uH 0.58ohms 0.66A