Продукція > TDK CORPORATION > LTF5022T-680MR54-D
LTF5022T-680MR54-D
LTF5022T-680MR54-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 68UH 590MA 1.03OHM SMD
на замовлення 214 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF5022T-680MR54-D LTF5022T-680MR54-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Description: FIXED IND 68UH 590MA 1.03OHM SMD
товару немає в наявності
LTF5022T-680MR54-D LTF5022T-680MR54-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf5022-d_en.pdf Power Inductors - SMD 68uH 0.86ohms 0.54A