LTH5MM12VFR4700
LTH5MM12VFR4700 Visual Communications Company, LLC
lth5mm12vfr4700.pdf
Виробник: Visual Communications Company, LLC
LED Uni-Color Yellow 590nm 2-Pin T-1 3/4 Bag
на замовлення 640 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 89
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED YELLOW CLEAR T-1 3/4 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Yellow, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 4500mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 12mA, Viewing Angle: 16°, Height (Max): 9.95mm, Wavelength - Peak: 590nm, Wavelength - Dominant: 592nm, Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm), Lens Transparency: Clear, Part Status: Active, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 650 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 186
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Yellow
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 4500mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 12mA
Viewing Angle: 16°
Height (Max): 9.95mm
Wavelength - Peak: 590nm
Wavelength - Dominant: 592nm
Supplier Device Package: T-1 3/4 (5mm)
Lens Transparency: Clear
Part Status: Active
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
на замовлення 343 шт:
Мінімальне замовлення: 4
LTH5MM12VFR4700 LTH5MM12VFR4700 Виробник : VCC LTH5MM12VFR4700.pdf Single Colour LEDs 5mm Thru Hole LED 592nm for 12VDC