LTM1603YDL Bivar Inc.
Виробник: Bivar Inc.
Description: MOLDED SELF-RETAININGT1 (3MM)
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Mounting Type: Through Hole
Configuration: Single
Lens Type: Diffused
Wavelength - Peak: 590nm
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3.00mm Dia
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOLDED SELF-RETAININGT1 (3MM), Packaging: Bulk, Color: Yellow, Mounting Type: Through Hole, Configuration: Single, Lens Type: Diffused, Wavelength - Peak: 590nm, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3.00mm Dia.
Інші пропозиції LTM1603YDL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTM1603YDL LTM1603YDL Виробник : Bivar LTMXXX3XX-3001729.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.16 in. Length, 3 mm Yellow LED w Diffused Lens, Black Crystaline Polymer, 585 nm