LTM1605GC Bivar Inc.
LTMxxz5xx_Dwg_RevC_9-30-03.pdf
Виробник: Bivar Inc.
Description: LED ASSY VERT 0.16" 5MM GRN CLR
Packaging: Tray
Current: 30mA
Color: Green
Voltage Rating: 2.1V
Millicandela Rating: 40mcd
Configuration: Single
Viewing Angle: 35°
Lens Type: Clear
Wavelength - Peak: 568nm
Part Status: Obsolete
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 5mm, T-1 3/4
Написати відгук
Description: LED ASSY VERT 0.16" 5MM GRN CLR, Packaging: Tray, Current: 30mA, Color: Green, Voltage Rating: 2.1V, Millicandela Rating: 40mcd, Configuration: Single, Viewing Angle: 35°, Lens Type: Clear, Wavelength - Peak: 568nm, Part Status: Obsolete, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 5mm, T-1 3/4.
Інші пропозиції LTM1605GC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTM1605GC Виробник : Bivar LTMXXX5XX-1659889.pdf LED Circuit Board Indicators Vertical LED Assembly, 0.16 in. Length, 5mm LED, Green, Water Clear Lens, Black Crystalline Polymer