Продукція > VISHAY > LTO100F22R00FTE3
LTO100F22R00FTE3 VISHAY
Виробник: VISHAY
Category: Power resistors
Description: Resistor: thick film; THT; TO247; 22Ω; 100W; ±1%; 500V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: THT
Case: TO247
Resistance: 22Ω
Power: 0.1kW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 500V
Operating temperature: -55...155°C
Resistor features: needs additional heatsink
Power without heatsink: 3.5W
Recommended heatsink: thermal resistance 0,5 K/W
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: thick film; THT; TO247; 22Ω; 100W; ±1%; 500V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: THT, Case: TO247, Resistance: 22Ω, Power: 0.1kW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 500V, Operating temperature: -55...155°C, Resistor features: needs additional heatsink, Power without heatsink: 3.5W, Recommended heatsink: thermal resistance 0,5 K/W.