Продукція > VISHAY > LTO100FR2500FTE3
LTO100FR2500FTE3
LTO100FR2500FTE3 Vishay
doc50051.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0.25 Ohm 1% 3.5/100W ±350ppm/°C Molded TO-247 RDL Tube Automotive AEC-Q200
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - LTO100FR2500FTE3 - Strommesswiderstand, TO-247, 0.25 ohm, LTO100 Series, 100 W, Dickschichtwiderstand, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 20.7mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 100W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.25ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C, Produktlänge: 15.76mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LTO100 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 5mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTO100FR2500FTE3 LTO100FR2500FTE3 Виробник : Vishay doc50051.pdf Res Thick Film 0.25 Ohm 1% 3.5/100W ±350ppm/°C Molded TO-247 RDL Tube Automotive AEC-Q200
на замовлення 430 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
LTO100FR2500FTE3 LTO100FR2500FTE3 Виробник : Vishay / Sfernice Thick Film Resistors - Through Hole 100W 250 mOhms 1% TO-247
на замовлення 1 шт:
LTO100FR2500FTE3 LTO100FR2500FTE3 Виробник : VISHAY VISH-S-A0020654088-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - LTO100FR2500FTE3 - Strommesswiderstand, TO-247, 0.25 ohm, LTO100 Series, 100 W, Dickschichtwiderstand
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 20.7mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 100W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.25ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 350ppm/°C
Produktlänge: 15.76mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LTO100 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 5mm