LTV-3150S-TA1
LTV-3150S-TA1 Lite-On Inc.
LTV-3150%20Series-20140415.pdf
Виробник: Lite-On Inc.
Description: OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.37V
Current - Peak Output: 1A
Technology: Optical Coupling
Current - Output High, Low: 800mA, 800mA
Voltage - Isolation: 5000Vrms
Approval Agency: cUR, IEC/EN/DIN, UR
Supplier Device Package: 8-SMD
Rise / Fall Time (Typ): 42ns, 50ns
Common Mode Transient Immunity (Min): 15kV/µs
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns
Pulse Width Distortion (Max): 120ns
Number of Channels: 1
Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA
Voltage - Output Supply: 15V ~ 30V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPTOISO 5KV 1CH GATE DVR 8SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 1.37V, Current - Peak Output: 1A, Technology: Optical Coupling, Current - Output High, Low: 800mA, 800mA, Voltage - Isolation: 5000Vrms, Approval Agency: cUR, IEC/EN/DIN, UR, Supplier Device Package: 8-SMD, Rise / Fall Time (Typ): 42ns, 50ns, Common Mode Transient Immunity (Min): 15kV/µs, Propagation Delay tpLH / tpHL (Max): 400ns, 400ns, Pulse Width Distortion (Max): 120ns, Number of Channels: 1, Current - DC Forward (If) (Max): 25 mA, Voltage - Output Supply: 15V ~ 30V.
Інші пропозиції LTV-3150S-TA1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTV-3150S-TA1 LTV-3150S-TA1 Виробник : LITEON LTV-3150.pdf MOSFET Output Optocouplers 1.0A IGBT Gate Drive 8 Pin SMT Lead Opto