LU225S12K
LU225S12K SL POWER / Advanced Energy
ENG-LU225-07.04.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.10" L x 2.20" W x 1.50" H (104.1mm x 55.9mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 13.3A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.10" L x 2.20" W x 1.50" H (104.1mm x 55.9mm x 38.1mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 13.3A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.