LU225S48KL
LU225S48KL SL POWER / Advanced Energy
LU225_Datasheet.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 48V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W (225W Forced Air)
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 4.16" L x 2.20" W x 1.50" H (105.7mm x 55.9mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 3.125 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W (225W Forced Air), Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 4.16" L x 2.20" W x 1.50" H (105.7mm x 55.9mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 305 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cURus, TUV, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 3.125 A.