Продукція > PLE > LV7744DEV 156.25M
LV7744DEV 156.25M PLE
Виробник: PLE
09+
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC.
Інші пропозиції LV7744DEV 156.25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LV7744DEV-156.25M Виробник : Pletronics 09+
на замовлення 5 шт:
LV7744DEV-156.25M LV7744DEV-156.25M Виробник : Pletronics Inc. lv77d%203.3v-1075451.pdf Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC