LVM30A240
Код товару: 172713
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Level monitoring relay; conductive fluid level; 250VAC/8A
Type of automation module: level monitoring relay
Controlled parameter: conductive fluid level
Supply voltage: 24V AC; 220...240V AC
Mounting: screw terminals
Additional functions: adjustable sensitivity 2,5 - 50 kOhm; automatic reset; filling and draining control; LED status indicator
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 8A