LVR016S-2
LVR016S-2 Littelfuse Inc.
ptc-line-voltage-rated-datasheet?assetguid=22a9d9d9-7ff6-4e04-acad-22bb0afc9578
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.390" Dia x 0.150" T (9.90mm x 3.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 160 mA
Current - Trip (It): 370 mA
Voltage - Max: 240V (265V Int)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Current - Max: 2 A
Time to Trip: 15 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 2.5 Ohms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 7.8 Ohms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.390" Dia x 0.150" T (9.90mm x 3.80mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Hold (Ih) (Max): 160 mA, Current - Trip (It): 370 mA, Voltage - Max: 240V (265V Int), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Current - Max: 2 A, Time to Trip: 15 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 2.5 Ohms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 7.8 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LVR016S-2 LVR016S-2 Виробник : Littelfuse ptc-line-voltage-rated-datasheet?assetguid=22a9d9d9-7ff6-4e04-acad-22bb0afc9578 Resettable Fuses - PPTC .16A 240VAC 20/2A Imax
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LVR016S-2 LVR016S-2 Виробник : Littelfuse Inc. ptc-line-voltage-rated-datasheet?assetguid=22a9d9d9-7ff6-4e04-acad-22bb0afc9578 Description: PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Trip (It): 370 mA
Voltage - Max: 240V (265V Int)
Current - Max: 2 A
Time to Trip: 15 s
Мінімальне замовлення: 6
LVR016S-2 Виробник : Raychem/Littelfuse LVR_serie_Raychem.pdf Самовідновлюючий запобіжник мережевий вивідний, Umax, В = 240, Розм = 9,9 х 12,5 х 4,3 мм, Ic = 2 А, Ihold = 160 мА, Iспр. = 0,37 А, Rпоч. = 2,5...4,1 Ом, Тексп, °C = -40...+85, Час спрац. = 15 с,... Група товару: Запобіжники і тримачі Корпус: Radial Од.
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 22 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 500
LVR016S-2 LVR016S-2 Виробник : Littelfuse 597173662644108littelfuse_ptc_lvr_catalo.pdf PTC Resettable Fuse 0.16A(hold) 0.37A(trip) 240VAC 1.4W 15s 2.5Ohm Radial 9.9 X 3.8mm T/R