LVR03R1500FE70
LVR03R1500FE70 Vishay / Dale
lvr-1762341.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole .15ohms 1% 3watts
на замовлення 1866 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.15 OHM 1% 3W AXIAL WW, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 150 mOhms.
Інші пропозиції LVR03R1500FE70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LVR03R1500FE70 LVR03R1500FE70 Виробник : Vishay Dale lvr.pdf Description: RES 0.15 OHM 1% 3W AXIAL WW
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 150 mOhms