Продукція > VISHAY > LVR05R2000FE73
LVR05R2000FE73
LVR05R2000FE73 VISHAY
2045762.pdf
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - LVR05R2000FE73 - Strommesswiderstand, 0.2 ohm, LVR05, 5 W, Drahtwiderstand, Axial bedrahtet, ± 1%
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
Qualifikation: -
Nennleistung: 5
Widerstand: 0.2
Betriebstemperatur, min.: -65
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 1000ppm/°C
Widerstandselement: Drahtgewickelt
Produktpalette: LVR05
Betriebstemperatur, max.: 275
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
Написати відгук
Description: VISHAY - LVR05R2000FE73 - Strommesswiderstand, 0.2 ohm, LVR05, 5 W, Drahtwiderstand, Axial bedrahtet, ± 1%, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, Qualifikation: -, Nennleistung: 5, Widerstand: 0.2, Betriebstemperatur, min.: -65, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 1000ppm/°C, Widerstandselement: Drahtgewickelt, Produktpalette: LVR05, Betriebstemperatur, max.: 275, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Інші пропозиції LVR05R2000FE73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LVR05R2000FE73 LVR05R2000FE73 Виробник : Vishay Dale lvr.pdf Description: RES 0.2 OHM 1% 5W AXIAL WW
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Part Status: Obsolete
Resistance: 200 mOhms
товару немає в наявності
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Part Status: Obsolete
Resistance: 200 mOhms