LX18-P127-3
LX18-P127-3 Lumileds
DS107.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 4530
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Color: White, Warm
Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.76V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1A
Supplier Device Package: 4530
Lumens/Watt @ Current - Test: 88 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (Color Rendering Index): 80
Flux @ 85°C, Current - Test: 85lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 4530, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Color: White, Warm, Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.76V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1A, Supplier Device Package: 4530, Lumens/Watt @ Current - Test: 88 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), CCT (K): 2700K 3-Step MacAdam Ellipse, CRI (Color Rendering Index): 80, Flux @ 85°C, Current - Test: 85lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LX18-P127-3 LX18-P127-3 Виробник : Lumileds DS107.pdf Description: LED LUXEON WARM WHT 2700K 4530
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Warm
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1A
Supplier Device Package: 4530