LXDC2HL10A-080
LXDC2HL10A-080 Murata Electronics
lxdc_product_brief-1265157.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 1.0Vout 600mA 2.5x2.0mm micro DCDC
на замовлення 2077 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1V, Features: OCP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 2.3V, Voltage - Output 1: 1V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC2HL10A-080
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2HL10A-080 LXDC2HL10A-080 Виробник : Murata Electronics LXDC2HL_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 1V
Features: OCP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output 1: 1V