LXDC2HL12A-050
LXDC2HL12A-050 Murata Electronics
lxdc_product_brief-1265157.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 1.2Vout 600mA 2.5x2.0mm micro DCDC
на замовлення 2764 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.2V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, UVLO, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 600mA, Voltage - Input (Min): 2.3V, Voltage - Output 1: 1.2V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC2HL12A-050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2HL12A-050 LXDC2HL12A-050 Виробник : Murata Electronics LXDC2HL_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.2V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output 1: 1.2V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 600mA
Voltage - Input (Min): 2.3V
Voltage - Output 1: 1.2V