LXDC2HL18A-052
LXDC2HL18A-052 Murata Electronics
lxdc_product_brief-1265157.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 1.8Vout 600mA 2.5x2.0mm micro DCDC
на замовлення 2656 шт:
Написати відгук
DC-DC Converter; Non-Isolated; 350mW; 3,5MHz; 600mA; 1,8V; 2,8V~5,5V; -40°C~85°C; EFF 85%; Obsolete; SMD 4-SMD Module 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm) LXDC2HL18A-052 Murata Electronics ZT LXDC2HL18A-052, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2HL18A-052 Виробник : Murata Elektronik GmbH LXDC2HL_Series.pdf DC-DC Converter; Non-Isolated; 350mW; 3,5MHz; 600mA; 1,8V; 2,8V~5,5V; -40°C~85°C; EFF 85%; Obsolete; SMD 4-SMD Module 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm) LXDC2HL18A-052 Murata Electronics ZT LXDC2HL18A-052
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
LXDC2HL18A-052 LXDC2HL18A-052 Виробник : Murata Electronics LXDC2HL_Series.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.8V 600MA
товару немає в наявності