LXDC2HN33A-136
LXDC2HN33A-136 Murata Electronics
LXDC2HN_Series_datasheet_J-837153.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 3.3volts micro DC-DC
на замовлення 2076 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, UVLO, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 300mA, Voltage - Input (Min): 3.8V, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC2HN33A-136
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2HN33A-136 LXDC2HN33A-136 Виробник : Murata Electronics lxdc_product_brief.ashx Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.10" L x 0.08" W x 0.04" H (2.5mm x 2.0mm x 1.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Conformal Coated
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 300mA
Voltage - Input (Min): 3.8V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 300mA
Voltage - Input (Min): 3.8V
Voltage - Output 1: 3.3V