LXDC2MB11G-423
LXDC2MB11G-423 Murata Electronics
LXDC2MB.pdf
Виробник: Murata Electronics
Switching Voltage Regulators 1.1Vout 50mA Buck 2.0x1.6mm
на замовлення 2998 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.1V, Features: Remote On/Off, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.08" L x 0.06" W x 0.04" H (2.0mm x 1.6mm x 1.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 79%, Current - Output (Max): 50mA, Voltage - Input (Min): 2V, Voltage - Output 1: 1.1V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC2MB11G-423
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2MB11G-423 LXDC2MB11G-423 Виробник : Murata Electronics LXDC2MB.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.1V
Features: Remote On/Off, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.08" L x 0.06" W x 0.04" H (2.0mm x 1.6mm x 1.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 50mA
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output 1: 1.1V
Part Status: Obsolete
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Features: Remote On/Off, UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 79%
Current - Output (Max): 50mA
Voltage - Input (Min): 2V
Voltage - Output 1: 1.1V