LXDC2UR12A-118
LXDC2UR12A-118 Murata Electronics
lxdc_product_brief-1290972.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 1.2Vout 600mA 2.5x2.3mm micro DCDC
на замовлення 2209 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LXDC2UR12A-118
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2UR12A-118 LXDC2UR12A-118 Виробник : Murata Electronics Description: DC DC CONVERTER 1.2V 2W
на замовлення 830 шт: