LXDC2UR33A-122
LXDC2UR33A-122 Murata Electronics
LXDC2UR_Series_datasheet_E-1111095.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 3.3Vout 600mA 2.5x2.3mm micro DCDC
на замовлення 1994 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції LXDC2UR33A-122
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2UR33A-122 LXDC2UR33A-122 Виробник : Murata Electronics Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
товару немає в наявності