LXDC2XQ33A-254
LXDC2XQ33A-254 Murata Electronics
lxdc_product_brief-1265157.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 3.3Vout 1.5A 2.6x2.8mm micro DCDC
на замовлення 2629 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, OTP, UVLO, Package / Case: 9-SMD Module, Size / Dimension: 0.11" L x 0.10" W x 0.04" H (2.8mm x 2.6mm x 1.1mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 2.7V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Obsolete, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC2XQ33A-254
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC2XQ33A-254 LXDC2XQ33A-254 Виробник : Murata Electronics LXDC2XQ_Series_Rev_Oct2014.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, OTP, UVLO
Package / Case: 9-SMD Module
Size / Dimension: 0.11" L x 0.10" W x 0.04" H (2.8mm x 2.6mm x 1.1mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 2.7V
Voltage - Output 1: 3.3V