LXDC3EP15A-105
LXDC3EP15A-105 Murata Electronics North America
3EP_E.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: DC/DC CONVERT 1.5V 1A
на замовлення 1252 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 1.5Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC.
Інші пропозиції LXDC3EP15A-105
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC3EP15A-105 LXDC3EP15A-105 Виробник : Murata Electronics North America 3EP_E.pdf Description: DC/DC CONVERT 1.5V 1A
LXDC3EP15A-105 LXDC3EP15A-105 Виробник : Murata Electronics 3EP_E-211772.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1.5Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC
на замовлення 299 шт: