LXDC3EP18A-106
LXDC3EP18A-106 Murata Electronics North America
3EP_E.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: DC/DC CONVERT 1.8V 1A
на замовлення 725 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Non-Isolated DC/DC Converters 1.8Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC.
Інші пропозиції LXDC3EP18A-106
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC3EP18A-106 LXDC3EP18A-106 Виробник : Murata Electronics North America 3EP_E.pdf Description: DC/DC CONVERT 1.8V 1A
на замовлення 725 шт:
LXDC3EP18A-106 LXDC3EP18A-106 Виробник : Murata Electronics LXDC3EP_Series_datasheet_E-1511287.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 1.8Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC