LXDC3EP18F-264
LXDC3EP18F-264 Murata Electronics
LXDC3EP_F_Series_data_sheet_E-466523.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 1.8Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC
на замовлення 1911 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.8V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Package / Case: 9-SMD Module, Size / Dimension: 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 2.5V, Voltage - Output 1: 1.8V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC3EP18F-264
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC3EP18F-264 LXDC3EP18F-264 Виробник : Murata Electronics LXDC3EP_F_Series_data_sheet_E.pdf Description: DC DC CONVERTER 1.8V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Package / Case: 9-SMD Module
Size / Dimension: 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 2.5V
Voltage - Output 1: 1.8V