LXDC3EP25A-109
LXDC3EP25A-109 Murata Electronics
3EP_E-211772.pdf
Виробник: Murata Electronics
Non-Isolated DC/DC Converters 2.5Vout 1.0A 3.5x3.2mm micro DCDC
на замовлення 707 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 2.5V 3W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, UVLO, Package / Case: 9-SMD Module, Size / Dimension: 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 2.5V, Power (Watts): 3 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LXDC3EP25A-109
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LXDC3EP25A-109 LXDC3EP25A-109 Виробник : Murata Electronics LXDC3EPxxA.pdf Description: DC DC CONVERTER 2.5V 3W
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 9-SMD Module
Size / Dimension: 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 2.5V
Power (Watts): 3 W
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, UVLO
Package / Case: 9-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 2.5V
Power (Watts): 3 W