LXES15AAA1-117
LXES15AAA1-117 Murata Electronics
LXESxxA_Rev1.0_ds.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: TVS DIODE 15VWM 1005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: 1005
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 1005, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 0.05pF @ 1MHz, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: 1005, Bidirectional Channels: 1, Power Line Protection: No, Part Status: Obsolete.