LXML-PR02-A900
LXML-PR02-A900 Lumileds Holding B.V.
inline.pdf
Виробник: Lumileds Holding B.V.
LED Uni-Color Royal Blue 460nm 2-Pin SMD EP T/R
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED LUXEON REBEL BLUE 448NM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Color: Blue, Wavelength: 448nm (Typ), Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.9V, Current - Test: 700mA, Viewing Angle: 125°, Current - Max: 1A, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Temperature - Test: 25°C, Luminous Flux @ Current/Temperature: 965mW (900mW ~ 1030mW).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Color: Blue
Wavelength: 448nm (Typ)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2.9V
Current - Test: 700mA
Viewing Angle: 125°
Current - Max: 1A
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Temperature - Test: 25°C
Luminous Flux @ Current/Temperature: 965mW (900mW ~ 1030mW)