Продукція > LUMILEDS > LXML-PWN1-0120
LXML-PWN1-0120
LXML-PWN1-0120 Lumileds
DS64.pdf
Виробник: Lumileds
Description: LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Color: White, Neutral
Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1A
Lumens/Watt @ Current - Test: 118 lm/W
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
CCT (K): 3500K ~ 4500K
CRI (Color Rendering Index): 65 (Typ)
Flux @ 25°C, Current - Test: 124lm (Typ)
Part Status: Active
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: LED LUXEON NEUTRAL WHITE 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Color: White, Neutral, Size / Dimension: 0.177" L x 0.120" W (4.49mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3V, Current - Test: 350mA, Viewing Angle: 120°, Current - Max: 1A, Lumens/Watt @ Current - Test: 118 lm/W, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), CCT (K): 3500K ~ 4500K, CRI (Color Rendering Index): 65 (Typ), Flux @ 25°C, Current - Test: 124lm (Typ), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Color: White, Neutral
Mounting Type: Surface Mount
Current - Test: 350mA
Viewing Angle: 120°
Current - Max: 1A
CCT (K): 3500K ~ 4500K