LXP1002-23-4
LXP1002-23-4 Microchip Technology
9457-lxp1000-sot23-series-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: RF DIODE PIN 50V 250MW SOT-23-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Diode Type: PIN - 1 Pair Series Connection
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance @ Vr, F: 0.32pF @ 50V, 1MHz
Resistance @ If, F: 4Ohm @ 100mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 50V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Current - Max: 100 mA
Power Dissipation (Max): 250 mW
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: RF DIODE PIN 50V 250MW SOT-23-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Diode Type: PIN - 1 Pair Series Connection, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance @ Vr, F: 0.32pF @ 50V, 1MHz, Resistance @ If, F: 4Ohm @ 100mA, 100MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 50V, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Current - Max: 100 mA, Power Dissipation (Max): 250 mW.