LXP1004-23-2
LXP1004-23-2 Microchip Technology
9457-lxp1000-sot23-series-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: RF DIODE PIN 20V 250MW SOT-23-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Diode Type: PIN - 1 Pair Series Connection
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Capacitance @ Vr, F: 0.75pF @ 20V, 1MHz
Resistance @ If, F: 600mOhm @ 10mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 20V
Supplier Device Package: SOT-23-3
Part Status: Active
Current - Max: 10 mA
Power Dissipation (Max): 250 mW
на замовлення 480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIODE PIN 20V 250MW SOT-23-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Diode Type: PIN - 1 Pair Series Connection, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Capacitance @ Vr, F: 0.75pF @ 20V, 1MHz, Resistance @ If, F: 600mOhm @ 10mA, 100MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 20V, Supplier Device Package: SOT-23-3, Part Status: Active, Current - Max: 10 mA, Power Dissipation (Max): 250 mW.