Продукція > VISHAY > M-0603K1001FST1
M-0603K1001FST1
M-0603K1001FST1 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 1K Ohm 1% 0.15W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук