Продукція > VISHAY > M-0603K4702FBT1
M-0603K4702FBT1
M-0603K4702FBT1 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 47K Ohm 1% 0.15W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук