Продукція > VISHAY > M-0603K51R1FSTF
M-0603K51R1FSTF
M-0603K51R1FSTF Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 51.1 Ohm 1% 0.15W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук