Продукція > VISHAY > M-0603K7870FST1
M-0603K7870FST1
M-0603K7870FST1 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 0603 787 Ohm 1% 0.15W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук