Продукція > VISHAY > M-2512K1000JBT0
M-2512K1000JBT0
M-2512K1000JBT0 Vishay
m.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film 2512 100 Ohm 5% 2W ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук