Продукція > MICROSEMI > M1.5KE110AE3
M1.5KE110AE3 MICROSEMI
9459-m1-5ke-datasheet
Виробник: MICROSEMI
CASE 1/1500 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE M1.5KE110
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 105V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M1.5KE110AE3
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 105V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
товару немає в наявності
M1.5KE110AE3 M1.5KE110AE3 Виробник : Microchip Technology RF01008_rE-3442338.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 110V 5% 1500W uni