Продукція > MICROSEMI > M1.5KE130AE3
M1.5KE130AE3 MICROSEMI
RF01008_rE.pdf
Виробник: MICROSEMI
CASE-1TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR M1.5KE130
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 111VWM 179VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 124V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M1.5KE130AE3
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 8.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 111V
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 124V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 179V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
товару немає в наявності
M1.5KE130AE3 M1.5KE130AE3 Виробник : Microchip Technology RF01008_rE.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 130V 5% 1500W uni