M1.5KE16Ae3
M1.5KE16Ae3 Microchip Technology
RF01008_rE.pdf
Виробник: Microchip Technology
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 16V 5% 1500W uni
на замовлення 287 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: CASE-1, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
M1.5KE16AE3 M1.5KE16AE3 Виробник : Microchip Technology rf01008_re.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 13.6V 1.5KW 2-Pin Case 1 Bag
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
на замовлення 60 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: CASE-1
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)