Продукція > MICROSEMI > M1.5KE16CAE3
M1.5KE16CAE3 MICROSEMI
RF01008_rE.pdf
Виробник: MICROSEMI
CASE 1/1500 W, UNIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE M1.5KE16
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC CASE-1, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-201AA, DO-27, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V, Supplier Device Package: CASE-1, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 15.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції M1.5KE16CAE3
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 67A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 13.6V
Supplier Device Package: CASE-1
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 15.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 22.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
M1.5KE16CAE3 M1.5KE16CAE3 Виробник : Microchip Technology RF01008_rE.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 16V 5% 1500W bi